Школа „Приложна информатика“, инж. Григория Иванова
         
Ромина Мариянова Янчева VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 1
Дейвид Стелиянов Йорданов Детска градина 0
Виктория Светославова Великова VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 1
Преслав Кристиянов Златков ОУ „СТОЯН МИХАЙЛОВСКИ“ 1
Бранимир Пламенов Петков III ОУ „АНГЕЛ КЪНЧЕВ“ 1
Борис Николаев Николов ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 1
Самуел Десиславов Кючуков ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 1
Александър Христов Паскалев VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 1
Пламен Йорданов Русев ОУ „ИВАН ВАЗОВ“ 1
Васил Илков Илиев ОУ „ВАСИЛ ДРУМЕВ“ 1
Даная Росалес Иванова СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 3
Виктория Иво Василева СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 3
Даниел Йорданов Иванов ОУ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ“ 3
Владимир Цветанов Станков ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 2
Николай Николаев Илиев ОУ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ“ 3
Ния Валентинова Василева ОУ „СТЕФАН КАРАДЖА „ 2
Мартин Иво Василев СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 3
Георги Иво Василев СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 3
Анастасия Андонова Попова ОУ „ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ“ 4
         
         
         
Школа „Iteenager“, инж. Никола Райков



         
Теодор Ованес Чакоян СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 2
Николета Нарек Арзоян СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 1
Йоана Димитрова Иванова ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“ 2
Йоан – Александър Минков Миндов ОУ „ХРИСТО СМИРНЕНСКИ“, С. ТОПОЛИ 2
Дариан Николаев Добрев VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 2
Георги Пламенов Петров ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 2
Петър   Николов ОУ „ПАНАЙОТ ВОЛОВ“ 1
Андреа Николаева Киричова СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 2
Мартин Петров Миланов ОУ „ВАСИЛ ДРУМЕВ“ 1
Иван Димитров Николов НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ 2
Даниел Владимиров Панталеев ОУ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ“ 2
Стефан Стоянов Кожухаров ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 1
Снежана Славиева Иванова ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 2
Александра Атанасова Александрова ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“ 1
Дойчин Божидаров Томов ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 1
Георги Светлев Кателиев VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 1
Петър Петров Дичев ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 1
Константин Жерар Бедросян III ОУ „АНГЕЛ КЪНЧЕВ“ 1
Александър Владимиров Карнеев VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 1
Никола Златков Ламбов ОУ „ЙОРДАН ЙОВКОВ“ 1
Милан Савков Стоянов ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 1
Божидара Петрова Хорозова ОУ „ЦАР СИМЕОН І“ 1
Кристиян Красенов Костадинов ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 2
Светослав Илиянав Николов III ОУ „АНГЕЛ КЪНЧЕВ“ 1
Йордан Красенов Жеков ОУ „ВАСИЛ ДРУМЕВ“ 1
Александър Миленов Лазаров ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 2
Дария Славова Славова СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 2
Борис Каменов Велчев ОУ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ“ 2
Андрей Кирилов Йовчев ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 1
Андрй Ивайлов Боянов ОУ „СВ. ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ“ 1
Васил Христов Стефанов III ОУ „АНГЕЛ КЪНЧЕВ“ 2
Карина Мартинова Стефанова II СОУ „НЕОФИТ БОЗВЕЛИ“ 3
Ема Георгиева Бенчева VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 3
Стелла Георгиева Рускова ОУ „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ 1
Иван Георгиев Русков ОУ „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ 1
Симеон Александров Йорданов ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 1
Светослава Венелинова Великова II ОУ „НИКОЛА ВАПЦАРОВ“ 2
Божидара Мартинова Миновска ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 1
Александър Калоянов Бояджиев ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 3
Калоян Михайлов Михайлов ЧОУ „МАЛКИЯТ ПРИНЦ“ 3
Симеон Владимиров Трифонов ОУ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ“ 3
Габриела Светлозарова Жечева VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 3
Андрей Владимирович Николин ОУ „ВАСИЛ ДРУМЕВ“ 2
Андрей Георгиев Костов VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 2
Александр Сергеевич Иванов ЧОУ „МЕЧТАТЕЛИ“ 3
Ема Димитрова Тодорова СОУ „ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ“ 2
Николая Стойчева Димитрова ОУ „ХРИСТО БОТЕВ“ 3
Лора Христова Паскалева VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 3
Симона Стефанова Димитрова ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 3
Габриела Калоянова Вълчанова СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 3
Сияна Георгиева Караджова VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 3
Лъчезар Герасимов Георгиев ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 3
Димитър Валентинов Митев ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 3
Стелла Станиславова  Стоянова СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 3
Максим Светославов Захариев ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 3
Максим Стоянов Узунов ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“ 3
Ванеса Цветелинова Гуркова СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 3
Даниел Владимиров Караджилов ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 3
Даниел Николов Станков VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 3
Яна Иванова Петърнишки ЧОУ „МАЛКИЯТ ПРИНЦ“ 3
Васил Христов Колев ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 3
Дилян Желязков Ростиславов СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 3
Даниел Николаев Ценов VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 3
Габриел Николаев Георгиев ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 3
Наталия Георгиева Цекова VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 3
Виктория Велимирова Папазова ОУ „ЦАР СИМЕОН І“ 3
Алиа Розет Сувариева СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 3
Рая Руменова Янева VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 3
Мартин Мартинов Кънчев VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 3
Милена Йорданова Адамова VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 3
Алекандър Борислав Христов VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 3
Николай Павлович Стрелков ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 4
Карина Красимирова Иванова ОУ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“ 4
Николай Николаев Бояджиев СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 3
Мелиса Хасан Мехмед СОУ „ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ“ 3
Христина Стилян Колева СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 4
Сабир Жиргалбекович   Магомедов VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 4
Васил Георгиев Камбуров VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 4
Симона Драгостинова Тачева СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 4
Иван Стефанов Димов НУИ „Добри Христов“ 4
Анна Мария Евгениева Александрова ОУ „ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ“ 4
Петър Христов Тухчиев ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 3
Александра Калоянова Никифорова ОУ „СТОЯН МИХАЙЛОВСКИ“ 3
Константин Маринов Маринов ОУ „СТЕФАН КАРАДЖА „ 4
Симона Симеонова Кипрова ОУ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“ 4
Емануил Момчилова Калканов ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“ 4
Теа Светлозарова Чакърова ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 4
Катерина Пламенова Карацанова ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 4
Симона Калоян Филатова ОУ „ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ“ 4
Бояна Калоян Филатова ОУ „ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ“ 4
Радина Йорданова Ангелова – Минева ОУ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ „,С.КОНСТАНТИНОВО 3
Александър Сергеевич Иванов ЧОУ „МЕЧТАТЕЛИ“ 4
Дани Стефанов Марков ОУ „СТЕФАН КАРАДЖА „ 4
Свилен Станислав Желязков СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 3
Ева Николаева Янчева СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 4
Кристиян Мартинов Христов ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 4
Александра Ивайлова Драгоманова СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 5
Живко Живков Панталеев ОУ „ВАСИЛ ДРУМЕВ“ 5
Борис Росалес Иванов СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 5
Владислав Георгиев Василев ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“ 5
Златомир Георгиев Асенов ОУ „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ 5
Георги Владиславов Богданов ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 5
Гергана Диянова Вълева ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 5
Дейвид Екремов Насъфов II ОУ „НИКОЛА ВАПЦАРОВ“ 4
Теодора Стаменова Николова ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 5
Христо Иванов Желязков СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 5
Росен Бранимиров Бачев ОУ „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ 5
Рая Иларионова Илиева ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“ 5
Деяна Деянова Георгиева III ОУ „АНГЕЛ КЪНЧЕВ“ 5
Васил Божидаров Томов ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 5
Марина Калинова Димитранова СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 4
Габриел Стоянов Гендов II ОУ „НИКОЛА ВАПЦАРОВ“ 5
Мила Светославова Димитрова ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 5
Мирко Христов Вълев VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 5
Константин Марианов Любомиров ОУ „ЙОРДАН ЙОВКОВ“ 4
Емил Йорданов Бойчев ОУ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ „,С.КОНСТАНТИНОВО 5
Виктория Пламенова Петрова СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 5
Анна Благоева Благомирова НУИ „Добри Христов“ 6
Никола Александров Николов СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 6
София Веселинова Йорданова ОУ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“ 6
Станислав Стоянов Стоянов VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 6
Мария Андонова Попова ОУ „ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ“ 6
Дамян Димчев Димов ОУ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ“ 6
Иво Галинов Гочев ОУ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ“ 6
Пресиян Веселинов Йорданов ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 6
Борис Янков Георгиев СОУ „ГЕО МИЛЕВ“ 5
Петър Бончев Манов ОУ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“ 6
Алекс Димитров Костадинов VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 6
Иван Емилов Иванов VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 5
Теодор Теодоров Теолов ОУ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“ 6
Кристиян Великов Великов ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 6
Калоян Маринов Маринов II СОУ „НЕОФИТ БОЗВЕЛИ“ 6
Далия Илиянова Иванова VIII СОУПЧЕ „АЛ. С. ПУШКИН“ 6
Антон Христов Стефанов ОУ „ЙОРДАН ЙОВКОВ“ 6
Георги Недялков Иванов ОУ „ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ“ 6
Алекс Стоянов Аргиров ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ 6
Кристиан Михаилов Бойчев СОУ „ПЕЙО КРАЧОЛОВ ЯВОРОВ“ 7
Виктор Мартинов Радев СОУ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ 6
Светлин Здравков Хаджийска ОУ „ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ“ 7
Петко Тодоров Качиков ОУ „СТОЯН МИХАЙЛОВСКИ“ 7
Ивона Момчилова Калканова ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“ 8
Деница Тихомирова Тодорова VII СОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ“ 8
Сияна Анатолиева Романова ПГ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА 8
Цветелина Евгениева Александрова МГ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН“ 9

Споделете:
These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.

  • Digg
  • email
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YahooBuzz