1група: Понеделник;Сряда;Петък от 17:30ч.,Младежки дом

Яна Юлиянова Керанова
София Владиславова Станчева
Сияна Янева Аврамова
Силвия Юлиянова Русева
Павлина Йовкова Каракашева
Никол Проданова Проданова
Никол Антонова Колева
Невена Миленова Артюнова
Михаела Минчева Кисьова
Микаела Михаилова Филипова
Мая Григорова
Магдалена Цветомирова Бобчева
Кристиана Атанасова Димитрова
Карина Борянова Бинева
Ирина Емилова Василева
Ирен Кирякова
Ивета Иванова Добрева
Ивана Димитрова Георгиева
Елиза Ясенова Айвазова
Диляна Стоянова Дичева
Деница Бисерова Енева
Дария Димитрова Христова
Дайна Юлиян Стоянова
Габриела Ивайлова Дичева
Габриела Белева
Биляна Лъчезарова Татолова
Анна Григорова
Ана Тодорова Рачинска
Александра Стефанова Савова
Юлия Валентинова Митева
Симона Седевчева Кирилова
Николета Добрева Добрева
Никол Стефанова Иванова
Мария Даниелова Христова

 

 

2група:Вторник;Четвъртък от 17:30ч., Младежки дом

Лидия Валентинова Николова
Каролина Руменова Димитрова
Карина Бисерова Лозанова
Жасмина Генова Рафаилова
Елица Йовкова Тинкова
Екатерина Тихомирова Кюрчева
Биляна Йовкова Тинкова
Яна Ангелова
Симона Станиславова Недялкова
Сергиля Жиргалбековна Турдумбекова
Яница Калоянова Банкова
Тодор Николай Ростиславов Димитров
София Славова
Симона Георгиева Хаджиева
Преслава Тодорова Панайотова
Никол Теодорова Михова
Никол Николаева Чанева
Никол Живкова Николова
Моника Пламенова Петрова
Мирела Миленова Артюнова
Мая Десислав Хинкова
Марина Георгиева Кирова
Лили Кирилова Ицова
Каролин Иванова Иванова
Йоана Пантелеева Господинова
Ирена Атанасова Коларова
Ина Мартинова Дечева

3та група : Понеделник;Сряда;Петък от 18:30ч., Младежки дом

Ивайла Илиянова Златева
Доротея Георгиева Димитрова
Дея Миленова Милева
Дария Сергеевна Новолоцкая
Дарина Ивайлова Баева
Галина Сергеевна Иванова
Габриела Георгиева Йовева
Виктория Филипова Симеонова
Виктория Ивайлова Искренова
Вая Боян Иванова
Ванеса Людмилова Величкова
Борис Емилов Василев
Ангела Пеце Алексовска
Алина Галинова Генадиева
Адрияна Георгиева Хаджиева
Станислав Николаев Димов
Румина Руменова Димитрова
Димана Ивайлова Йорданова
Десислава Тодорова Иванова
Даяна Стоянова Димитрова
Дария Валеревна Комарова
Глеб Николаевич Красников
Александър Росенов Ангелов

 

4та група Вторник;Четвъртък от 18:30ч., Младежки дом

Румяна Красен Ставрева
Изабела Красимирова Василева
Ивана Красен Ставрева
Евгения Красенова Евлогиева
Дария Евгениева Генчева
Ангелика Бюлентова Хамди
Александра Георгиева Желева
Силвия Яворова Карагеоргиева
Рая Руменова Янева
Микаела Мартинова Милчева
Мария Владимировна Мартинчик
Малена Даниелова Камбурова
Карина Мартинова Стефанова
Анелия Иванова Златева
Алиа Розет Сувариева
Александрина Пламенова Иванова
Александра Мирославова Маринова
Мишел Жекова Жекова
Димана Добринова Добрева
Бояна Любомирова Бъчварова
Деспина Найденова Николова

 

5та група Понеделник;Сряда; Петък, Младежки дом

Виктория Кирилова Иванова
Мария Николаевна Красникова
Мария Тодорова Тодорова
Лора Савчева Иванова
Лора Пламенова Митева
Кристина Янкова Маринова
Ива Тихомирова Тотева
Ива Пламенова Петрова
Диана Тихомирова Тотева
Аси Ангелова Атанасова
Александра Динева
Яна Стефанова Димова
Надежда Калинова Христова
Даря Чернопятова
Виктория Илиянова Тименова
Пламена Павлова Павлова
Елизабет Владимирова Москова
Любов Николаевна Красникова

 


Споделете:
These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.

  • Digg
  • email
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YahooBuzz