1 група Предучилищна      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Антон Александров Атанасов
2 Борис Михаил Дечев
3 Борис Ивайлов Цочев
4 Веселин Веселинов Костадинов
5 Виктор Мартинов Кънчев
6 Виктория Кристиян Стоянова
7 Георги Георгиев Милев
8 Еда Джунеит Джелял
9 Елисавета Георгиева Георгиева
10 Йоан Даниел – Себастиян Конаки
11 Керан Яворов Генов
12 Ливия Флора Рашел   Боко
13 Лилия Йорданова Найденова
14 Лора Тихомирова Тонкова
15 Мартин Желязков Ростиславов
16 Нана Росенова Радкова
17 Огнян Генов Рафаилов
18 Тея Станиславова Славева
       
       
2 група Предучилищна      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Александър Калинов Господинов
2 Александър Тодоров Костов
3 Андрей Орхан Чакъров
4 Валерия Николаева Колева
5 Виктор Златомиров Неделчев
6 Димитър Николаев Баргански
7 Елис Ахмед Ешреф
8 Ива Иванова Чамова
9 Илияна Николаева Барганска
10 Кристиан Светозаров Симеонов
11 Мария Венциславова Костадинова
12 Мариян Антон Андонов
13 Никола Мирославов Георгиев
14 Ния Симеонова Кафадарова
15 Петър Яворов Карагеоргиев
16 Радина Атанасова Кръстева
17 Ралица Светославова Великова
18 Симона Веселинова Златева
19 Стефан Стелиянов Стоянов
20 Стефан Тодоров Тодоров
21 Томислав Дамянов Раднев
22 Христина Живкова Стоянова
       
       
3 група Преучилищна      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Адриан Даниелов Първев
2 Александър Станиславов Маринов
3 Ангел Ангелов Светогорски
4 Веселина Борисова Стойнова
5 Виктория Георгиева Катанова
6 Габриела Парсек Салбашян
7 Габриела Веселинова Маркова
8 Даниел Иванов Донев
9 Димитър Валентинов Василев
10 Зоя   Христова
11 Иванета Николова Николова
12 Кайра Шенол Мустафа
13 Калина Красен Кръстева
14 Лея Николаева Кючукова
15 Мартен Петков Тодоров
16 Михаела Велизарова Александрова
17 Николай Богданов Карачанов
18 Сияна   Христова
19 Тереза Живкова Желева
20 Фатих – Мерт Фадлиев Фадлиев
21 Христо Даниелов Христов
       
       
4 група 1-4клас      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Ангел Тодоров Желязов
2 Андрей Ивайлов Боянов
3 Борис Димитров Димитров
4 Виктория Дмитриевна Бакунец
5 Девин Димитров Несторов
6 Дейвид Стелиянов Йорданов
7 Ивайла Ивайлова Атанасова
8 Иванина Георгиева Николова
9 Йоанна – Мария Ивайлова Василева
10 Катя Йорданова Пенчева
11 Мартин Николаев Николов
12 Мартин Даниелов Буляшки
13 Милан Савков Стоянов
14 Мирослава Ивановна Хмара
15 Михаил Миленов Григоров
16 Михаил Борисов Славейков
17 Радослав Евгениев Тихолов
18 Симеон Александров Йорданов
19 София Марианова Любомирова
20 Стоян Константинов Димитров
21 Христо Билян Велев
22 Явор Димитров Германов
       
       
5 група 1-4клас      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Алек Николаев Капитанов
2 Борис Антонов Наумов
3 Валентин Евгениевич Назаренко
4 Ванеса Лозанова Лозева
5 Виталий Евгениевич Назаренко
6 Георги Славов Дочев
7 Данаил Свиленов Димитров
8 Дария Георгиева Матеева
9 Денислав Атанасов Атанасов
10 Ивена Любомирова Тодорова
11 Лев Юриевич Беленкий
12 Никол Стоянова Лечева
13 Огнян Добрев Добрев
14 Ралица Венциславова Ангелова
15 Рая Костадинова Костадинова
16 Симона Георгиева Николова
17 Станислав Ясенов Йорданов
18 Теодор Александров Атанасов
19 Тиара Иванова Кехайова
       
       
6 група 1-4клас      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Александър Георгиев Георгиев
2 Андрей Кирилов Йовчев
3 Богдан Росенов Кузманов
4 Валерия Димитрова Милева
5 Габриела Юлиян Йорданова
6 Георги Иванов Илиев
7 Денислав Драгомиров Градев
8 Емилия Веселинова Иванова
9 Иванина Владимирова Иванова
10 Калина Калинова Димитранова
11 Калоян Михайлов Михайлов
12 Константин Емил Петров
13 Константин Жерар Бедросян
14 Кристиан Петков Петков
15 Марина Славова Хаджиева
16 Мартин Мартинов Кънчев
17 Михаела Веселинова Попова
18 Момчил Пламенов Василев
19 Стефан Стоянов Кожухаров
       
       
7 група 1-4клас      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Александр   Иванов
2 Александър Людмилов Бобев
3 Андриан Желязков Стоянов
4 Борил Вергилов Панчев
5 Виктория Велимирова Папазова
6 Габриел Гавраил Богомилова
7 Георги Иванов Саръиванов
8 Даниел Кирилов Кирилов
9 Димитър Валентинов Митев
10 Ия Ивайлова Трифонова
11 Йоан Иванов Бечев
12 Магдалена Йорданова Филчева
13 Микаела Мартинова Милчева
14 Михаил Мариянов Денчев
15 Павел Ивелинов Славов
16 Теодор Андреев Андреев
17 Ясен Илиев Илиев
       
       
8 група 5-8клас      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Велислав Веселинов Тодоров
2 Владислав Пламенов Цветков
3 Далия Илиянова Иванова
4 Даниел Енчев Пиперков
5 Елена Георгиева Пелтекова
6 Есра Мустафова Алиева
7 Златина   Димитрова
8 Иваяна Стефанова Бакърджиева
9 Катарина Николаева Янева
10 Кристиан Илианов Христов
11 Кристина Янкова Маринова
12 Крум Вергилов Панчев
13 Мира Здравкова Хаджийска
14 Мирела Живкова Николова
15 Николета Ясенова Иванова
16 Петър Цветанов Алистаров
       
       
9 група 5-8клас      
Номер Име на дете Презиме на дете Фамилия на дете
1 Александър Бисеров Димитров
2 Александър Гълъбинов Куюмджиев
3 Алексей Богданов Слипец
4 Анна Благоева Благомирова
5 Валентина Севдалинова Вълева
6 Виктория Миленова Маринова
7 Ива Пламенова Петрова
8 Йолина Марианова Димитрова
9 Лада Светославова Захариева
10 Мария Тодорова Тодорова
11 Мирослав Станиславов Сотиров
12 Сиана Десиславова Атанасова
13 Сияна Георгиева Каталойска
14 Стилияна Пламенова Сотирова
15 Теодор Теодоров Теолов

Споделете:
These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.

  • Digg
  • email
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YahooBuzz